Related image

Image result for ‫آموزش رانندگی فوق حرفه ای‬‎Related image

جهت عضویت و پیوستن به کانال آموزش رانندگی فوق حرفه ای وفوق تخصصی بین المللی مهندس رامتین کریمی برروی لوگووتصویرپایین کلیک کنید.Related image

ramtinkarimi@

irandriving@


Related image

امروزه هر خودرویی خریداری کنید، جدا از سازنده، مدل و قیمت آن، تمامی آنها یک چیز مشترک خواهند داشت: برف پاک کن شیشه جلو،هم به دلیل اجبار قانون و هم به دلیل نیاز واقعی شما به آنها برای امنیت بیشتر در هنگام بارندگی، یک ضرورت به شمار میروند. ما اگر مکلارن به راه خود ادامه دهد ما بزودی شاهد خودروهایی خواهیم بود که به برف پاک کن نیاز ندارند.

مکلارن بیشتر به خاطر تیم «فرمول یک» خود شناخته شدهاست، ولی خودروهای اسپرت برجستهای نیز تولید میکند. داشتن یک ویژگی جدیدِ عجیب و غریب چیزی نیست که به فروش محصول آسیب وارد کند و به نظر میرسد که در چند سال آینده یکی از این ویژگیها میتواند حذف برف پاک کن شیشه جلو باشد.

فرانک استفان رئیس طراحی مکلارن به یک سیستم جدید برای جایگزینی برف پاک کن اشاره کردهاست. این سیستم با استفاده از فراصوت، امواج ۳۰ کیلوهرتزی در طول شیشهی جلو میفرستد که شیشه را از هرگونه آلودگی پاک میکند، حتی بقایای حشرات چسبیده به شیشه که جلوی دید شما را میگیرند نیز با این روش کنار زده میشوند.

چگونه این سیستم جلوی چنین آلودگیهایی را می گیرد؟ با ایجاد میدان نیرویی که حتی جلوی رسیدن باران، برف و حشرات را به شیشهی جلو میگیرد. اگر آنها نتوانند به شیشه برخورد کنند، نتیجهاش پاک و تمیز ماندن شیشه میباشد.

عدم نیاز به برف پاک کن منافع زیادی برای راننده خواهد داشت. بعنوان مثال نبود برف پاککن به معنی شیء شکستنیِ کمتر بوده و متعاقبا خبری از تعویض آنها نخواهد بود. همچنین برف پاک کن بر روی شیشه به صورت مکرر از جلوی چشمان شما عبور نخواهد کرد پس راننده دید بهتری داشته و شیشه نیاز کمتری به پاک کردن خواهد داشت. همچنین این سیستم با حذف برخورد جریان هوا به برف پاک کن در مصرف سوخت (هرچند ناچیز) صرفه جویی خواهد کرد.

اگر میدان امواج صوتی به گونهای که شرح داده شد کار کند، انتظار میرود چندین خودروساز مختلف برای استفاده از این فناوری اقدام به اخذ مجوز از ASAP مکلارن کنند.

لطفا برروی ادامه مطلب درزیرکلیک نمایید.برچسب ها: آموزش نکته به نکته رانندگی، نکات تخصصی رانندگی، آموزش منحصر به فرد رانندگی، آموزش رانندگی با شرایط استثنایی، آموزش رانندگی درلوس آن جلس، آموزش رانندگی برای پزشکان،

تاریخ : جمعه 12 مهر 1398 | 12:59 ق.ظ | نویسنده سایت : رامتین کریمی | نظرات
.: لطفا ازکلیه صفحات وصفحه اول بازدیدفرماییدودرصورت لزوم بامامشاوره رایگان داشته باشید هرآنچه درزمینه آموزش رانندگی واطلاعات بروز ومرجع خودرو میخواهید بامامشاوره کنید آکادمی مادوره های زیررابرگزارمی کند:1-دوره مقدماتی رانندگی 2-دوره نیمه حرفه ای رانندگی 3-دوره حرفه ای رانندگی 4-دوره فوق حرفه ای رانندگی 5-دوره رانندگی تدافعی 6-دوره رانندگی تهاجمی .تلفن های گویا:09391459697-09365974832-09195575452-09192435199-09191756615-09120259536باتشکرازبردباری وشکیبایی شما irandriving.ir :.
 google-site-verification: google2594e9e0f9571010.htmlتماس شبانه روزیgoogle-site-verification:09120259536
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic